Big Boy

W chwili nagrywania programu ważył blisko 230 kilogramów! Teraz mocno odchudzony gościł w "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedział o swojej wielkiej przemianie. Goggleboxowe chłoposzki!

تم النشر بواسطة ‏‎Mateusz Borkowski‎‏ في7 أغسطس، 2016

Wielkie zmiany

Mateusz Borkowski przyznał, że udało mu się zrzucić aż 133 kg! - Mam 196 cm wzrostu. Przy pierwszej wizycie u lekarza ważyłem 229 kg. Teraz ważę 96 albo 97 kg, nie ważę się już - powiedział w "Dzień dobry TVN".Mam 196 cm wzrostu. Przy pierwszej wizycie u lekarza ważyłem 229 kg. Teraz ważę 96 albo 97 kg, nie ważę się już.

Musiałem poukładać sobie wszystko w głowie. Wynosiłem śmieci i kilka razy musiałem odpoczywać. Poszedłem do lekarza od chorób wewnętrznych. Nie poskutkowała na mnie dieta. Lekarz powiedział mi, że jest taka możliwość, żebym poszedł na operację zmniejszenia żołądka - dodał "Big Boy". Przypomnijmy, że w lutym było głośno o innej osobie z "Gogglebox. Przed telewizorem".  Media obiegła wówczas informacja o tragicznej śmierci pani Barbary Romaniuk. Emerytka z Warszawy była jedną z ulubionych bohaterek widzów TTV.


Zabieg

„Big Boyowi” wycięto 75% żołądka, czemu oczywiście zawdzięcza swoją przemianę. Na tym podobno jeszcze nie koniec i teraz Mateusz poważnie bierze się za siebie i dalej walczy z nadwagą.

Co myślicie o przemianie Mateusza? Poznalibyście go w ogóle?