Duże wymagania, szybki tryb życia sprawia, że dorośli nie zwracają aż takiej uwagi na szczegół. Aby to udowodnić wystarczy spojrzeć na zdjęcie załączone poniżej: 

Zdjęcia są idealne do dopatrywania się drobiazgów. My jednak pochylmy się nad tym konkretnym przykładem, który krąży po sieci już od kilku dni i budzi coraz większe emocje.

Poniższe zdjęcie ukazuje nam zwyczajną, szczęśliwa pięcio- osobową rodzinę. Choć na pierwszy rzut oka fotografia wygląda normalnie po dokładniejszym przyjrzeniu się możemy zobaczyć coś ciekawego. Czy widzisz coś, choć trochę dziwnego?

Dorośli musieli się pewnie nieźle nagimnastykować, aby zobaczyć co "nie gra" na tym zdjęciu.

Nie widzisz niczego dziwnego? Oto mała podpowiedź…

Czyje ramię obejmuje siedzącą po lewej stronie dziewczynkę? Z pewnością nie jest to dłoń jej starszego dziewczynki, ponieważ obie ręce spoczywają na jej kolanach. Nie jest to również ręka mamy, ponieważ trzyma ona dziecko. Ramię ojca byłoby za krótkie, aby sięgnąć tak daleko. Czy to dzieło eksperta od Photoshopa, czy coś umknęło naszej i nie tylko naszej uwadze?

Według komentujących zdjęcie, dodatkowa dłoń nie była trudna do zauważenia. Nasuwa się jednak pytanie, skąd ona się tam wzięła?! Czekamy na Waszą opinię.