"M jak miłość" odcinek 1378 - poniedziałek, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Jakie będą losy Izy Lewińskiej w "M jak miłość"? Czy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach bohaterka grana przez Adrianę Kalską zostanie uśmiercona? Co Artur zrobi Izie i jej córeczce Mai (Anna Wierzchoń)? Żeby wiedzieć co się wydarzy w kolejnym sezonie "M jak miłość" jesienią trzeba poznać szczegóły ostatniego 1377 odcinka przed przerwą.

Koniec "M jak miłość" zmrozi krew w żyłach wielu widzom. W 1377 odcinku "M jak miłość" Artur wywiezie Izę i Maję z Warszawy. Zrobi to po tym jak dowie się, że żona spotkała się z Janem Adamczykiem (Radosław Izdebski), jego dawnym kolegą, którego Skalski pobił przed laty, a teraz szantażuje i płaci mu za milczenie. Przez Artura mężczyzna jest sparaliżowany i porusza się na wózku inwalidzkim.

"Nie wiem co pani chce zrobić, ale lojalnie uprzedzam, że wyprę się naszego spotkania. Boję się tego człowieka... Jeśli mogę coś doradzić to tylko tyle - niech pani zabiera dziecko i ucieka..." - napisze Izie w smsie Jan Adamczyk, ale wiadomość odczyta też Artur.

W ostatniej scenie 1377 odcinka "M jak miłość" Artur wsadzi żonę i Maję do samochodu i odejdzie w nieznanym kierunku. Widzowie usłyszą płacz Mai i krzyki Izy. - Artur, błagam cię, powiedz mi dokąd ty nasz zabierasz... Artur proszę cię...

Ciąg dalszy nastąpi dopiero w 1378 odcinku "M jak miłość". Niestety przez długi czas nie dowiemy się co się stanie z Izą. Ze zdjęć z planu nowego sezonu "M jak miłość", które publikuje Mikołaj Roznerski na Instagramie, nic nie wynika, bo Iza się na nich nie pojawia.

Tomasz Ciachorowski umieścił na swoim profilu jednak przerażające fotki, na których Iza wygląda strasznie. To jednak żaden dowód na to, że Artur nie zabije Izy...


Z cyklu: ciepło, cieplej, parzy! ???????? @mjakmilosc.official

Post udostępniony przez  Tomasz Ciachorowski (@tomek_ciachorowski)