Wyobraźcie sobie to uczucie, gdy wydaje nam się, że jesteśmy śledzeni. Obywatel North Ridgeville musiał czuć się jeszcze gorzej, gdy odkrył, że podąża za nim knur, ponieważ zadzwonił z tym problemem na policję.

O 5.26 zadzwonił do nas mężczyzna, który twierdził, że szedł do domu w Center Ridge ze stacji kolejowej w Elyrii. Doszedł do konkluzji, że śledzi, go świnia i nie wie, co zrobić. Świnia. Jaaasne.
Nocna zmiana odpowiedziała na wezwanie jawnie pijanego gościa, który wracał do do domu z paru o 5.26. Byli przekonani, że był na tyle pijany, że zadzwonił na policję, żeby zgłosić samego siebie w trakcie halucynacji.
Kiedy przyjechali, znaleźli bardzo trzeźwego mężczyznę idącego przez Center Ridge. Był niedaleko stacji w Elyrii, a nie baru. Och, i śledziła go świnia.
Tak, śledziła go świnia.
Porucznik Kuduzovic zdołał zaciągnąć prosiaka do samochodu. Teraz zwierzak czeka w naszych klatkach dla psów.

To się dopiero nazywa przygoda. Jesteśmy bardzo ciekawi skąd prosiak wziął się w mieście o 5.30 i dlaczego postanowił śledzić tego pana, który tak się wystraszył. Ale tego zwierzak raczej nikomu nie wytłumaczy.

Nie udało się ustalić, skąd zwierzę wzięło się o 5:30 w mieście i dlaczego zaczęło podążać akurat za tą osobą. Wielu mogłoby pozazdrościć takiego szczęścia do zwierząt. Po kilkugodzinnej "odsiadce" prosiak został odebrany przez właściciela.