Na ślubie Meghan Markle i księcia Harry'ego pojawiło się ok. 600 gości, którzy zgromadzili się w kaplicy św. Jerzego w Windsorze. W 1984 r. książę Harry został tu ochrzczony. Ceremonia była połączeniem nowoczesności i tradycyjnych królewskich rytuałów. Do ołtarza pannę młodą poprowadził książę Karol, najstarszy syn Elżbiety II. Drużbą Harry'ego był zaś jego brat książę William.

Na ceremonii pojawili się celebryci, aktorzy, piosenkarze i gwiazdy estrady. Firma Bridebook obliczyła, że cała uroczystość mogła kosztować nawet 32 miliony funtów, czyli 160 mln zł!

Po ślubie para książęca udała się na trwającą 25 minut przejażdżkę odkrytą karocą od zamku Windsor. Wieczorem została wydana uroczysta kolacja, na którą zaproszenie otrzymało ok. 200 gości. Wcześniej fotograf Alexi Lubomirski zrobił kilka pamiątkowych zdjęć. Polak odpowiadał osobiście za ślubną sesję Meghan i Harry'ego.

Polak stworzył na tyle przyjemną atmosferę, że królowa Elżbieta II też lekko uśmiechnęła się do obiektywu. Sesja powstała oczywiście we wnętrzach zamku Windsor. Powstało też dwa-trzy ujęcia czarno-białe.