Rewolucja w obsadzie "M jak miłość"! Nie dość, że w nowym sezonie Ignacy Wudkiewicz pożegna się z rolą małego Mikołaja Zduńskiego, to jeszcze Kinga i Piotrek będą mieli trzecie dziecko. Zanim jednak na świat przyjdzie trzeci potomek Zduńskich widzów "M jak miłość" czeka zmiana aktora, który gra Miśka.

Marcin Mroczek na Instagramie jako pierwszy opublikował zdjęcie nowego aktora, który wcieli się w postać syna Kingi i Piotrka. Napisał też, że z "M jak miłość" pożegnał się już Ignacy Wudkiewicz, który przez blisko cztery lata grał Mikołaja. Prywatnie chłopiec jest bratem Mai Wudkiewicz, która w "M jak miłość" wciela się w postać Basi Rogowskiej, córki Marysi (Małgorzata Pieńkowska) i Artura (Robert Moskwa).

- Bedziemy tęsknić za naszym kochanym, pełnym energii i szaleństwa Ignasiem (Miśkiem) - napisał Mroczek na swoim profilu na Instagramie. Na oficjalnej stronie "M jak miłość" też umieszczono to zdjęcie z nowym Mikołajem. Produkcja serialu na razie nie zdradza dlaczego zmieniono aktora, który gra syna Zduńskich, ani też jak naprawdę się nazywa nowy Misiek w "M jak miłość".

Zwykle zmiana aktorów grających dzieci w serialach jest związana z tym, że role zostają rozbudowane, a małe gwiazdy nie są w stanie sprostać nowym obowiązkom na planie. Zwłaszcza jeśli chodzi o naukę dodatkowego tekstu.