Na rodzimym podwórku możemy pochwalić się także takimi parami. 31-letnia Izabela Janachowska, niegdyś zawodowa tancerka, a dziś autorka programów o ślubie, może pochwalić się mężem milionerem, który jest od niej starszy o 26 lat. 67-letni Marek Kondrat ma z kolei młodszą o 38 lat żonę, Antoninę. Para spodziewa się dziecka. Te związki nie są jednak tak medialne, jak te spoza naszego kraju.

Bogactwo, blichtr i luksusowe życie

Sięgając za granicę możemy znaleźć masę przykładów małżeństw, w którychpiękna i młodamodelka wychodzi za mąż za multimiliardera starszego od niej o kilkadziesiąt lat. Niby w tych czasach to już nikogo nie powinno dziwić, ale w głowie i tak mimochodem pojawiają się pytania:„A co, gdy urodzi się dziecko?” albo„Czy to miłość, a może zwykły układ?”. Nie znamy odpowiedzi na te pytania, a jedynie możemy snuć domysły i przyglądać się takim parom.

Skupimy się na pięknej, 28-lentiej modelce z Mołdawii.Xenia Deli jakiś czas temu wyszła za mąż za egipskiego miliardera, Ossama Fathi Rabah Al-Sharifa, który skończył 65 lat.

37 lat różnicy i miłość jak z bajki

Ossama zauważył swoją przyszłą żonę w teledysku Justina Biebera i jak sam mówi, od razu się w niej zakochał. Zdobył numer i zaczął starać się o jej serce. Postawił nie tylko na piękne słowa, ale i równie piękne i drogie prezenty. Obdarował ją diamentową biżuterią, czerwonym Maserati i zabierał w dalekie podróże swoim odrzutowcem.

Szybkie zaręczyny i jeszcze szybszy ślub

Xenia musiała równie mocno zakochać się w swoim adoratorze, ponieważ już po roku znajomości przysięgała mu miłość wśród weselnych gości.Ślub odbył się na greckiej wyspie Santorini i kosztował jedyne 4 miliony złotych.

Na weselu bawiło się ponad 150 gości. Nie zabrakło także rodziców Panny Młodej, którzy są młodsi od wybranka jej serca o kilka lat

Przepych było widać w każdym detalu zaślubin. Xenia musiała czuć się jak księżniczka


Bride arrival????????????????my little fairytale ????????????

Post udostępniony przez Xenia Deli (@xeniadeli)

Różnica wieku, której nie czują?

Xenia w mediach społecznościowych ochoczo pokazuje swojego męża, tak jakby chciała udowodnić, że dotrzymuje jej kroku i jest równie aktywny, co ona.

Myślicie, że do siebie pasują?

A co o tym związku może myśleć jej mama i babcia?

Xenia często wspominała o tym, że chciałabym zostać mamą

Marzenie 28-latki spełnione!

Ta dziewczyna ma wszystko to, czego sobie zapragnie. Chciała powiększyć rodzinę i dziś może pochwalić się tym, że spodziewa się dziecka z ukochanym mężem. Widać, że przyszły tata jest także szczęśliwy.