Przez problemy ze zdrowiem Jarosław Kaczyński od jakiegoś czasu rzadziej się udzielał w życiu politycznym. Teraz przez chorobę kolana Kaczyński wylądował w szpitalu. Nie wiadomo kiedy i w jakim stanie opuści warszawską placówkę przy ulicy Szaserów.

Krzysztof Jackowski o chorobie Kaczyńskiego

Jasnowidz Krzysztof Jackowski podtrzymuje swoje słowa, które wypowiedział jakiś czas temu. Według niego Jarosław Kaczyński usunie się z polityki jeszcze podczas tej kadencji. Najprawdopodobniej z powodów zdrowotnych będzie zmuszony porzucić życie polityka. Zaznacza, że cały czas w niej będzie, ale zdecydowanie w mniejszym stopniu niż dotychczas.

Patrząc na to, że już teraz prezes mało się ujawnia i wypowiada, pokazuje, że przypuszczenia Jackowskiego wydają się bardzo trafne. Pytano go również czy widzi kogoś, kto mógłby zastąpić Jarosława Kaczyńskiego. Jak sam stwierdził, widzi trzy takie osoby, niestety nie chciał podać ich nazwisk. Zaznaczył jednak, że są to osoby z bliskiego grona prezesa PiS.

Bardziej niepokojące są kolejne słowa Jackowskiego. Tajemniczo odrzekł, że „czeka nas żałoba w sejmie”. Jak mówi, nie życzy nikomu nic złego, także Kaczyńskiemu, ale pewny jest, że jeszcze w tym roku zaniknie on w polskiej polityce.