Huczne otwarcie The Ultimate Hallucination w Belgii miało odbyć się 15 maja. Magda Gessler miała zadbać nie tylko o menu, ale także o nowy wystrój lokalu. Jednak sprawa zakończyła się sporą aferą. Na fanpage'u restauracji zostało opublikowane oświadczenie, w którym właściciele wytłumaczyli, dlaczego zerwali współprace z restauratorką. 

- Informujemy, że zakończenie umowy zostało zainicjowane z naszej strony ze względu na niewywiązywanie się z warunków kontraktu. Restauracja The Ultimate Hallcuination nie może podejmować ryzyka współpracy i zobowiązań, które będą narażać firmę na straty moralne i finansowe. Wykazaliśmy pełny entuzjazm oraz przygotowanie do współpracy oraz w stosownym czasie wystąpiliśmy na drogę negocjacji. Niestety w dniu dzisiejszym minął termin bez odpowiedzi ze strony Magdy Gessler, co doprowadziło do wypowiedzenia umowy czytamy w oświadczeniu.

Magdalena Gessler na łamach magazynu „Party” skomentowała zaistniałą sytuację. Zapewnia, że dotrzymała wszystkich zobowiązań i nie czuje się wina. - Nie pozwolę, by szargano moje nazwisko i wizerunek, a o sprawiedliwość i swoje dobre imię jestem gotowa walczyć w sądzie - powiedziała restauratorka.