Finał "M jak miłość" zbliża się wielkimi krokami. Już pod koniec maja stacja TVP2 wyemituje ostatni odcinek serialu przed wakacyjną przerwą. Co się wydarzy w 1337 odcinku "M jak miłość"?

Wiadomo już, że finałowy odcinek "M jak miłość" będzie przełomowy dla Izy (Adriana Kalska), która nareszcie znajdzie nadzieję na ucieczkę od tyrana Artura (Tomasz Ciachorowski). Choć Skalski zamknie ją w domu i rozkaże, by rzuciła pracę, to ona znajdzie na niego haka! Będzie posłusznie wykonywać polecenia szalonego męża, ale ukradkiem uda jej się spotkać z tajemniczym Janem Adamczykiem, który okaże się jedną z ofiar psychopaty! Czy wspólnymi siłami uda im się wyrwać ze szponów Artura? O tym niestety przekonamy się dopiero po wakacyjnej przerwie...

Poza tym wiele radości czeka Kingę (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), którzy dowiedzą się, że po raz trzeci zostaną rodzicami! Ostatni odcinek "M jak miłość" przed wakacjami 2018 to dowód na to, że marzenia się spełniają! Zduńscy przecież od dawna pragnęli kolejnego dziecka.

To oczywiście nie wszystko. W 1377 odcinku "M jak miłość" Wojtuś (Feliks Matecki) zaprzyjaźni się z Michałem (Paweł Deląg), który zdradzi mu swoją tajemnicę i opowie o kłopotach z hazardem. Ostowski wprowadzi się na Wietrzną i od teraz będzie częstym gościem w domu Joasi (Barbara Kurdej-Szatan). Czy Wojtuś postanowi ich zeswatać? To by było coś!