Dziś kobieta nadal prezentuje się bardzo atrakcyjnie. Co jednak zmieniło się w jej życiu przez ostatnie lata? Czy zdecydowałaby się na powtórny udział w reality-show? Opowiedziała o tym w jednym z wywiadów.

Chce śpiewać i być gwiazdą filmowąAlicja obecnie zajmuje się malarstwem i rozwojem osobistym. Mieszkająca w Gdańsku celebrytka została zapytana przez serwis trojmiasto.pl, czy gdyby dziś jeszcze raz mogła wystąpić w "Big Brotherze", to czy skorzystałaby z tej możliwości.

- Na dzień dzisiejszy takie doświadczenie nie jest mi potrzebne, ale może dlatego, bo już je poznałam i doświadczyłam. Jestem ekstrawertyczką i kocham sprawdzać siebie, bo dzięki temu uczę się i poznaję swoją prawdę. Z perspektywy czasu wiem, że wszystkie nasze wzloty i upadki były potrzebne, żeby wzrosnąć. (...) Nadal uwielbiam uczestniczyć we wszelkiego rodzaju programach telewizyjnych, ale już jako prowadząca lub współprowadząca. Moim marzeniem jest zagrać jeszcze w fajnym filmie, poprowadzić program telewizyjny, zaśpiewać i nagrać płytę, wydać książkę, robić dalej wystawy... - wyznała.

Popularność

Walczak wyznała, że dzięki udziałowi w programie nadal cieszy się sławą.


- Do tej pory ludzie rozpoznają mnie jako Alicję z "Big Brothera", może dlatego, bo zewnętrznie niewiele się zmieniłam. Plus jest taki, że śmielej ludzie do mnie podchodzą i otwierają się, dzieląc się często swoim życiem. To bardzo miłe, gdy okazują mi życzliwość - powiedziała w rozmowie z trojmiasto.pl.

Nie była ulubienicą


Przypomnijmy, że seksowna Alicja była najczęściej nominowaną osobą do opuszczenia domu "Wielkiego Brata". Widzowie jednak nie pozwolili jej odejść do samego końca. Odpadła tuż przed finałem, przegrywając z Januszem Dzięciołem, Manuelą Michalak i Małgorzatą Maier.

Powróci?Myślicie, że Alicja zdecyduje się jeszcze na spektakularny powrót do show-biznesu? Chcielibyście ją oglądać częściej?