Kiedy ślub Pawła i Katii w "M jak miłość"?

Paweł Zduński z "M jak miłość" ożeni się trzeci raz, ale jego żoną nie będzie Julka! To już pewne, że w nowym sezonie "M jak miłość" widzowie zobaczą ślub Pawła z Katią, śliczną Gruzinką, przyjaciółką Kaliny (Karolina Sawka). Kim będzie Katia i jaki wpływ wywrze na życie Zduńskiego?

Nowa bohaterka sprowadzi kłopoty na Pawła, ale zanim to nastąpi Zduński postanowi dać szansę Julce. W 1371 odcinku "M jak miłość" w dniu, w którym pozna Katię, umówi się na spotkanie z Julką. Była asystentka wróci do Polski z Dublina. Wciąż zakochana w Pawle ucieszy się gdy dostanie od niego spóźniony prezent gwiazdkowy i zaproszenie na wspólnego sylwestra. 

- Julka dowiaduje się o wypadku Pawła to serce nią kieruje, że musi być przy nim w tych trudnych chwilach. Nie wiem czy Julka na coś liczy. Chyba nie myśli, że z tego spotkania coś wyniknie. Emocje aż w niej wrzą. Jest w nim zakochana cały czas, więc trudno jej się dziwić, że tak reaguje - powiedziała Joanna Kuberska w "Kulisach serialu M jak miłość".

- Jak zwykle okazuje się, że sytuacja staje się skomplikowana - dodał Rafał Mroczek.

W 1371 odcinku "M jak miłość" Paweł i Julka spędzą razem sylwestra w "Bistro za rogiem" Kingi (Katarzyna Cichopek). A kiedy wybije północ Julka pocałuje Zduńskiego. - I tyle z moich noworocznych postanowień - powie szczęśliwa. Po chwili jednak straci dobry humor, bo zauważy w telefonie Pawła smsa od Kaliny (Karolina Sawka). "Tak się cieszę. W poniedziałek złożymy papiery w USC. Kalina".

- Kto to jest Kalina? - zapyta Pawła w 1371 odcinku "M jak miłość". 

- Julka nie ma szczęścia do miłości. Kiedy ma wrażenie, że już wszystko zaczyna się układać po tych ciosach od losu i od Pawła, to znów przychodzi niefart i sytuacja, w której wychodzi na jaw, że Paweł wszedł w relację z inną kobietą. Za dużo o tym nie wie, ale resztę sobie dopowiada, bo kobiety mają intuicję - dodała Kuberska.

Po kolejnym rozstaniu z Julką, Paweł podejmie decyzję, że jednak weźmie fikcyjny ślub z Katią. Nie powie jednak nikomu o tym, że się żeni. O jego tajemnicy dowie się tylko Marcin Chodakowski (Mikołaj Roznerski), który zostanie świadkiem Zduńskiego.

Czy Julka dowie się, że Paweł ma nową żonę? Czy jej złamane serce to wytrzyma? O tym przekonamy się dopiero w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2018!