1/5 Mięta wspomaga pamięć

Mięta, dzięki swoim właściwościom, sprawia, że szybciej przyswajamy informacje. Jest to szczególnie istotne w przypadku uczniów oraz studentów. Dodatkowo regularne picie wody mineralnej z jej dodatkiem poprawia nastrój!

2/5 Wspomaga utratę zbędnych kilogramów

Mięta korzystnie wpływa na układ pokarmowy i wspomaga przemianę materii. Dzięki temu szybciej pozbywamy się zbędnych kilogramów i jesteśmy w stanie utrzymać idealną sylwetkę.

3/5 Koi ból głowy


Woda z dodatkiem mięty zapewnia organizmowi odpowiednią ilość płynów oraz minerałów. To z kolei bezpośrednio przekłada się na możliwość kojenia bólu głowy, a także pozbywanie się bólów migrenowych.

4/5 Przeciwdziała chorobom


Mięta ma też właściwości stricte prozdrowotne, a więc uodparnia ludzki organizm i chroni przed wszelkimi przeziębieniami. Woda z cytryną i miętą na pewno zastąpi sztuczne suplementy diety i tabletki wszelkiego rodzaju.

5/5 Pomaga matkom, które karmią piersią


Naukowcy dowodzą, że woda z dodatkiem mięty nie tylko sprawia, że piersi kobiet, które karmią niemowlęta, są mniej bolesne, ale przyczynia się także do tego, że w przyszłości będą jędrniejsze.