Xavier i Fabienne to dzieci Michała Wiśniewskiego z jego związku z Mandaryną. Oboje są już nastolatkami. Xavier niebawem pójdzie do liceum. Chłopak nie chce jednak iść w ślady znanego ojca. Bardziej od muzyki interesuje go sport i dziennikarstwo. Z kolei Fabienne ma głowę pełną marzeń i jeszcze nie zdecydowała, kim chce być w przyszłości.

Mandaryna jest zadowolona z faktu, że ma świetny kontakt z dziećmi. Na co dzień to właśnie ona sprawuje nad nimi opiekę. Celebrytka zaraziła ich między innymi miłością do tańca. Jednak była żona Michała Wiśniewskiego zapewnia, że jej dzieci nie chcą iść w ich ślady i „być na świeczniku”. 

Chcąc nie chcąc Fabienne i Xavier stali się częścią polskiego show-biznesu już od pierwszych swoich dni. Chłopiec w wieku zaledwie kilku miesięcy występował w reality show „Jestem jaki jestem”. Podczas swojej ostatniej wizyty w „Dzień Dobry TVN” dzieci Michała Wiśniewskiego zgodnie przyznały, że popularność ich rodziców czasem przynosiła im sporo nieprzyjemnych sytuacji.

– Czasami robi mi się przykro, gdy ktoś wypomina mi błędy moich rodziców, na które ja nie miałam wpływu. Ale bronię mamy – wyznała Fabienne Wiśniewska. – Miałem taki przypadek, kiedyś nawet poszarpałem się z kolegą, ale wszystko sobie wyjaśniliśmy i było ok – wtórował jej brat, Xavier.

Czy Michał Wiśniewskie i Mandaryna z perspektywy czasu żałują, że wciągnęły swoje dzieci do show-biznesu?