Charakterystycznie zaczesana na bok fryzura i wąsy - oto Sławomir, którego pokochaliśmy. Z wizerunku, który właściwie odszedł przed laty do lamusa, zrobił swój znak rozpoznawczy. Gwiazdora rock polo trudno pomylić z kimś innym, a jego styl ewidentnie przypadł do gustu fanom. A co by było, gdyby nagle postanowił zgolić wąsy? Postanowiliśmy sprawdzić, jakby wyglądał. Zabawiliśmy się programem graficznym i wymazaliśmy słynny zarost. Różnica jest spora, zobaczcie!

Wąsy zniknęły


Najczęściej, gdy mężczyzna pozbywa się zarostu, wygląda przynajmniej o kilka lat młodziej. Sławomir... cóż, wygląda po prostu inaczej. Do głowy przychodzi jednak myśl - to nie jest ten sam maczo, który chwali się, że za jego wąsami, włosami na klacie (i Golfem) szaleją kobiety. Niby nie zmieniły się charakterystyczny uśmiech i fryzura, to ten obrazek jest zwyczajnie niepełny.

W nowej wersji


Nie zapominajmy, że wąsami nie rozstawał się prawie nigdy. W końcu to jego duma. Nawet w serialu "Blondynka", z którego go kojarzymy, występował przynajmniej z kilkudniowym zarostem. Zobaczyć Sławomira z zupełnie gładką twarzą to rzadkość, więc naprawdę... trudno oderwać wzrok.

Który look mu pasuje?


Czy Sławomir byłby Sławomirem, gdyby zgolił wąsy? Patrząc na "nowe" zdjęcia gwiazdora trudno się oprzeć wrażeniu, że to zdecydowanie nie byłoby to samo. Niby mała zmiana, ale różnica, jak widać, całkiem spora. A wy co sądzicie, wygląda lepiej z wąsami czy bez?