Olga Frycz długo nie mogła znaleźć szczęścia w miłości. Jej głośny związek z reżyserem, Jackiem Borcuchem, rozpadł się kilka lat temu. Jednak serce gwiazdy znowu jest zajęte. Olga Frycz spotyka się ze znanym warszawskim sportowcem, Grzegorzem Sobieszkiem. Jej partner założył m.in. szkołę sportów walki. Jak sami twierdzą, połączyła ich miłość do zwierząt oraz książek.

Niedawno Olga Frycz chwaliła się, że zakończyła budowę swojego wymarzonego domu. Razem z ukochanym zadbała o to, aby było przytulnie i rodzinnie. Okazuje się, że niebawem ten dom odżyje na nowo. Gwiazda „Miłości nad rozlewiskiem” ogłosiła bowiem, że spodziewa się dziecka!

Olga Frycz opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które pochodzi z sesji dla polskiej edycji magazynu „Vogue”. Aktorka wyjaśniła, dlaczego jest ono dla niej wyjątkowo ważne. „Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie booooo... nie dość, że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge, to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować” – napisała szczęśliwa Olga Frycz.


@vogue.polska ???? Bardzo dziękuję za super zdjęcie ???? a Was zachęcam do kupienia nowego numeru ????. W środku jeszcze jeden mój portrecik tym razem bez Kluski, ale też całkiem fajny ????. Jest to dla mnie ogromne wyróżnienie i wielka radość, że redakcja magazynu zaprosiła mnie do udziału w tej sesji tym bardziej, że miała ona dla mnie bardzo osobiste znaczenie bo nie dość że to moje pierwsze w życiu zdjęcie do Vouge to jeszcze na dodatek jest to moja pierwsza #pregnant #session????????????????????????. Czuję się super, rosnę jak na drożdżach i cieszę się, że sama mogę Was o tym poinformować ???? ????????????. Razem z Kluską jesteśmy całe w @burberry . Wystylizowała nas @karlagruszecka , umalowała @magdalenawinska , uczesał @gorgeousduryan a sfotografowała @weronika_lawniczak ????????????. Dziękuje @vogue.polska i dziękuje @xgriszkax za pożyczenie Kluski ????Kapsel miał gorszy dzień i w głębokim poważaniu miał ????#vogue !!! #photo #burberry #bullterrier #kluska_bulterier #fashion #highfashion #chcętąkurtkę ???? #dresiara #hoodie #voguepolska ????.

Post udostępniony przez  Olga Frycz (@tojafrycz)

Zobacz galerię: