Musisz pamiętać, że wiek nie jest jedynym czynnikiem powodującym taki stan rzeczy, wpływ na mniejszą jędrność biustu ma również szybkie przybranie na wadze lub jej gwałtowny spadek, ciąża i źle dobrane ćwiczenia.

Na szczęście jest wiele metod, dzięki którym można działać profilaktycznie, a nawet przywrócić ich wcześniejszą jędrność.

Co powinnaś robić, żeby przeciwdziałać?

Przede wszystkim zacznij trenować. Pamiętaj, że niektóre ćwiczenia mogą przynosić efekt odwrotny do zamierzonego, dlatego warto skonsultować się wcześniej z trenerem, który wyszczególni ćwiczenia godne uwagi.

Masaż jest drugą metodą, którą warto się zainteresować – poza właściwościami ujędrniającymi jest również przyjemny. Posłużenie się kostką lodu zdecydowanie będzie działać na korzyść zabiegu, a jego efekty będą widoczne niemal natychmiast.

Wykorzystaj zalety masażu

Dzięki swoim zdrowym właściwościom ma bardzo szerokie zastosowanie, sprawdza się również w przypadku ujędrniania biustu. Masaż wykonany 5 razy w tygodniu przyniesie bardzo dobre rezultaty.

Żółtko z jaja i ogórek

Przygotuj z tych składników preparat o konsystencji kleju, a następnie zaaplikuj go na biust na 30 minut. Zabieg wystarczy wykonywać raz w tygodniu.

Wszystkie z tych składników znajdują się w każdej kuchni i nie stanowią żadnego zagrożenia dla Twojej skóry. Jeśli wykażesz się odrobiną inicjatywy, będziesz cieszyć jędrnym i atrakcyjnym biustem.

Źródło: genuinewell.com