Osoby zajmujące się tą tematyką twierdzą, że o naszym charakterze świadczy długość palców naszych dłoni. W wielu publikacjach dłonie przestawiane są jako część ciała, która odzwierciedla cechy naszej osobowości. Przyglądając się np. linii serca, możemy ocenić, jakie jest nasze podejście do miłości i związków.

Zgodnie z ilustracją, biegnie ona od zewnętrznej krawędzi dłoni, aż do palca środkowego lub wskazującego.

Czy jest to zgodne z prawdą? Musicie ocenić same. Z całą pewnością wyniki tej interpretacji będą bardzo ciekawe!

A) Jeśli linia serca zaczyna się poniżej środkowego palca, oznacza to, że jesteś urodzonym przywódcą. Cechuje Cię samodzielność, ambicja i inteligencja. Jesteś zdecydowany, a niektórzy mogą odbierać Cię jako osobę nieczułą i zimną.

B) Jeśli linia serca biegnie pomiędzy palcem środkowym a wskazującym, oznacza to, że jesteś troskliwy, przyjacielski i miły. Traktujesz ludzi z szacunkiem i zawsze można na Tobie polegać.

C) Jeśli  linia serca zaczyna się pod palcem wskazującym, oznacza to, że masz takie same cechy charakteru, jak osoba opisana w pierwszej kategorii.

D) Jeśli  linia serca zaczyna się między palcem wskazującym a kciukiem, oznacza to, że jesteś osobą cierpliwą, uczuciową, troszczącą się o innych.

Źródło: en.newsner.comhttp://www.lolmania.pl