Mężczyzna pożąda kobiecych seksownych ciał i interesujących osobowości, a jednocześnie marzy o ciepłej, naturalnej i niewinnej przyjaciółce u swego boku, która wyznaje zasadę "przez żołądek do serca" i pozwala swemu bohaterowi wykazać się przy odkręcaniu słoików. Co jest najważniejsze u kobiety? Po czym rozpoznać tę jedyną? Jeżeli twoja dziewczyna spełnia te warunki, nie przegap życiowej szansy.

Wierzy w Ciebie, popiera Twoje działania i motywuje Cię

Nie ma nic bardziej dołującego niż brak wiary i ciągłe narzekania ukochanej osoby. Jeżeli natomiast kobieta cię uskrzydla, dzięki jej wsparciu jesteś gotowy otrząsnąć się z każdej, nawet największej życiowej porażki i dotrzeć na szczyt.

Potrafi Cię uspokoić gdy masz ochotę wszystko zniszczyć

Każdy czasem się wścieka, to normalne. Ciężko wymagać, aby kobieta podczas twojego wybuchu złości sama pozostawała spokojna. Nie masz prawa jej winić za kłótnię, jeśli sam podnosisz głos. Jeżeli jednak trafiłeś na dziewczynę, która - zamiast odbijać piłeczkę - potrafi ukoić twoje nerwy i nakłonić cię do sensownej rozmowy, wiedz, że to unikatowy skarb.

Po prostu ufa Ci

Zaufanie to kruchy klejnot. Kobieta ma zazwyczaj taki tylko jeden. Jeżeli cię nim obdarowała, doceń to i dbaj o niego.

Szczerze śmieje się z Twoich żartów

Nie lekceważ tak ważnej wartości jak wspólne poczucie humoru. W życiu różnie się układa, bywają naprawdę ciężkie chwile, w których tak błahy z pozoru śmiech może uratować człowiekowi życie.

Dogaduje się z Twoimi przyjaciółmi i rodziną

Nie musi ich lubić, nie można od nikogo wymagać sympatii na siłę. Szacunek i tolerancja to jednak podstawa zdrowych relacji w rodzinie.