Basia i Rafał błyskawicznie podjęli decyzję o wspólnej przyszłości. A dzięki eksperymentowi w "The Story Of My Life" również ekspresowo razem przeszli przez życie i w towarzystwie Katarzyny Montgomery dożyli dziewięćdziesiątki. Jakie były ich reakcje, kiedy zobaczyli się po 30 i 60 latach i co wtedy poczuli?

- 30 lat minęło jak jeden dzień, jak parę godzin. Ja się stresuję, ja się cała trzęsę - mówiła Basia patrząc na swoje dłonie. Natomiast Rafał patrzył z podziwem na swoją Basię po sześćdziesiątce. Ona widziała miłość w jego oczach i bardzo się wzruszyła.

"The Story Of My Life. Historia naszego życia": Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż Rafał

Patrząc nawzajem na siebie już jako dziewięćdziesięciolatków, poczuli jakby naprawdę przeżyli ze sobą całe życie i stali się parą wesołych staruszków. - Jakim jesteś cudnym dziadziem. - Jaka babulinka – komentowali uśmiechając i trzymając się za ręce. - Takim dziadkiem chciałbym być, jeżeli będzie mi dane dożyć takiego wieku. - Będę musiała się dużo uśmiechać, żeby być taką miłą babcią – mówili patrząc w lustra. - Chyba będziemy szalonym dziadkami - podsumowała Basia.

Zobacz Galerię: