Niedawno wyszło na jaw, że przystojniak spotyka się z tajemniczą nieznajomą. Plotkowano, że nowa miłość Roznerskiego nie jest Polką, że nie jest związana z show-biznesem. Prawda okazała się zupełnie inna.

34-latek niczego nie powiedział wprost, ale w mediach społecznościowych opublikował zdjęcie swojej dłoni splecionej z dłonią Adriany Kalskiej. Nie zabrakło też serduszek. Dziewczyna zrobiła zresztą to samo, co można uznać za oficjalne wyjście z cienia.

Kim jest Kalska?

Zwyczajna dziewczyna32-latka od lat zawodowo zajmuje się aktorstwem. Od 2015 roku partneruje Roznerskiemu na planie "M jak miłość". Zakochani razem grają też w teatrze. Wcześniej Kalską można było oglądać w produkcjach "Sama słodycz", "Jeszcze raz"

Aktorka nie bywa na imprezach branżowych, nie pozuje na tle ścianek, a na swoim instagramowym profilu niczego nie reklamuje. Przynajmniej jeszcze nie. Związek z popularnym aktorem sprawi, że o Kalskiej będzie głośniej? Cóż, już jest!

Od kilku miesięcy razemRoznerski i Zawadzka rozstali się prawie pół roku temu. Pomiędzy serialowymi partnerami musiało zaiskrzyć niedługo później - Mikołaj i Ada są ze sobą od kilku miesięcy. Do tej pory ukrywali się, ale z tym koniec.

- Mikołaj jest w szczęśliwym związku, o czym publicznie może bez wątpienia świadczyć jego zdjęcie na Instagramie - powiedział w rozmowie z "Party" menadżer aktora, Janusz Sabaj.

Sexy

Adriana w "M jak miłość" wciela się w Izę Lewińską. Jej bohaterka była związana z Marcinem Chodakowskim granym przez Roznerskiego. W serialu partnerzy są już rodzicami. W rzeczywistości ich relacja jest dużo luźniejsza. Aktorzy randkują od miesięcy, wcześniej tylko się przyjaźnili. Znają się od kilku lat - Ada dołączyła do obsady "M jak miłość" 3 lata temu.

Piękna Kalska do tej pory unikała rozgłosu. Może dzięki ujawnieniu związku z Roznerskim, dziewczyna zacznie bywać na salonach? Jest piękna, naturalna, więc na brak popularności nie będzie narzekać.