Forma skocza a problemy rodzinne


"Super Express" porozmawiał ze sportowcem na temat jego osiągnięć zawodowych. Dziennikarz poruszył też temat relacji rodzinnych.

- Nie chcę poruszać tego tematu. Raz już to podsumowałem, na Facebooku. I ten okres mam już za sobą. Nie był to dla mnie łatwy czas. Ale to tematy prywatne, które musimy wyjaśnić z żoną między sobą - odpowiedział Piotr Żyła na pytanie, czy kryzys w małżeństwie miał wpływ na tegoroczną formę sportowca.

Zachowawcza odpowiedź


W dalszej części rozmowy Żyła podkreślił, że to, co działo się między nim a żoną nie do końca można przełożyć na jego skupienie w pracy.

- Nie wiem... Myślę, że tak naprawdę nie miało to dużego wpływu na moje przygotowania. Przez cały sezon walczyłem i pracowałem najlepiej jak potrafię. Było jak było.

Oświadczenie na FacebookuTuż po wybuchu afery z udziałem skoczka, Żyła zamieścił oświadczenie na Facebooku. Poinformował w nim, że wersja, którą w mediach przedstawiła jego żona nie do końca jest zgodna z prawdą. Justyna Żyła zarzucała mężowi, że nie zajmuje się dziećmi, a cały wolny czas spędza z kochanką.

Myślicie, że para da sobie jeszcze jedną szansę?

DALEJ