Małgorzata Rozenek obraca się w polskim show-biznesie od wielu lat. Dziś bez wątpienia można uznać ją za jedną z najpopularniejszych polskich celebrytek, która dla wielu kobiet stanowi wzór do naśladowania, a dla innych obiekt zazdrości.

Jest szczupła, wysportowana, stać ją na stroje od projektantów, ma odwagę nosić ubrania dość wyzywające, obcisłe lub krótkie, choć jest coraz starsza.

A jak wyglądała kiedyś?

Początki na salonach - rok 2005Na samym początku Małgorzata pojawiała się na imprezach branżowych jako żona Jacka Rozenka. Ich związek zakończył się ostatecznie w 2013 r. Wówczas żona aktora nie zachwycała stylem i wyglądała zupełnie inaczej.

Miała ciemne włosy, nie stroniła od brązowej opalenizny. Był też czas, kiedy zmagała się z nieco wyższą wagą - jak sama przyznała, w każdej ciąży (swoich synów urodziła w 2006 i 2010 roku) sporo przytyła.

Blond pasemka i nudne ubrania


Każdy miał w życiu "gorszy okres" związany z wyglądem. Obserwując stare zdjęcia Małgorzaty Rozenek-Majdan, bez bicia można przyznać, że jej zły czas już minął.

Dziś gwiazda wygląda zdecydowanie lepiej. I choć moda na przestrzeni lat się zmienia, nie da się nie zauważyć, że dawniej Rozenek ubierała się dość... nudno.

Perfekcyjna pod każdym względemOlbrzymią popularność przyniósł Małgorzacie program "Perfekcyjna pani domu", gdzie była prowadzącą. Jako idealna gospodyni radziła zdesperowanym kobietom, jak uporać się z zaniedbanymi mieszkaniami.

Show ruszył w 2012 roku (dokładnie 18 marca). 6 lat temu Rozenek miała jeszcze dość ciemne włosy, ale była już smuklejsza niż wcześniej. Teraz o linię dba wręcz obsesyjnie.

Damą byćW 2016 roku gwiazda pojawiła się w popularnym formacie "Projekt Lady", w którym razem z mentorkami próbowała przekonać zbuntowane dziewczyny, by żyły jak prawdziwe damy. Udział w show kreował Rozenek na kobietę, która na każdym kroku przestrzega zasad dobrego wychowania.

A co z wyglądem? Rozenek została dość jasną blondynką, która ubierała się szykownie i elegancko.

Przełom


Zmiana w postrzeganiu Małgorzaty spowodowana była udziałem w programie "‘Azja Express". Tam dała poznać się jako energiczna, wybuchowa i pełna dystansu kobieta. Dziś możemy także oglądać program "Iron Majdan", gdzie razem z mężem Radosławem podejmują wyzwania w różnych miejscach na świecie.

Trudno szukać dawnej "perfekcyjnej" w dzisiejszym wizerunku. W programie widzimy kobietę, która nie obawia się biegać po ringu w bardzo krótkich spodenkach.

Piękna, zadbana i pewna siebie

Trzeba przyznać, że na chwilę obecną sporo młodszych kobiet mogłoby pozazdrościć smukłej sylwetki, którą gwiazda TVN ochoczo chwali się w mediach społecznościowych.

Małgorzata Rozenek w 2008 roku i w 2018 rokuNa przestrzeni lat Małgorzata Rozenek-Majdan przeszła ogromną metamorfozę. Zarówno tę związaną z wizerunkiem medialnym, jak i po prostu wyglądem.

Teraz prezentuje się lepiej niż, gdy zaczynała karierę?