Małgorzata Rozenek-Majdan znów prowokuje. Prezenterka, którą można śmiało już nazwać czołową gwiazdą TVN, wywołała niemałą dyskusję w sieci. A wszystko przez zdjęcie w koszulce z tekstem "W du*ie mam czelendż". Tekst pochodzi z "Iron Majdan".

- "Projekt Lady" się kłania. Chyba powinni zmienić w nowej edycji prowadzącą, bo niestety nie daje już Pani takiego przykładu dla innych. A szkoda, bo zawsze Panią uważałam za osobę z klasą - napisała internautka.

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek nie trzeba było długo czekać:

- Pani Martyno, a dlaczego pani zdaniem nie daję już przykładu innym? Bo mam szczęśliwą rodzinę, z którą staram się spędzać jak najwięcej wspólnego czasu? Bo mam pracę, którą kocham, która jest pozytywnie odbierana przez innych i w której się spełniam? Bo jestem szczęśliwą kobietą, świadomą zarówno swoich zalet jak i wad? A może dlatego, że skończyłam studia doktoranckie na wydziale prawa?

Na koniec zaprosiła internautkę do udziału w "Projekcie Lady":

- spódnicy czy zdjęcie w bikini nie jest wyznacznikiem bycia damą - jest nim szacunek do siebie, do drugiego człowieka i wiara we własną siłę. Jestem pewna, że mam to wszystko. Zapraszam panią do "Projektu Lady" lub do "Warsztatu Urody" - my tam naprawdę zmieniamy nastawienie do świata i ludzi. Może warto skorzystać? Pozdrawiam panią serdecznie - dodała Rozenek.

Po tej wiadomości internautka przyznała, że nie chciała jej zaatakować. - Widziałam dziś reklamę nowego odcinka tego nowego programu, jak pani tam przeklina i oczywiście to wszystko jest życiowe, bo przecież każdy przeklina. Ale z drugiej strony jeśli jest pani w takim programie jak "Projekt Lady", to wydaje mi się, że to trochę zobowiązuje - odpisała internautka.