Niestety "Hipnozie" nie udało się w równym stopniu zaczarować widzów, którzy szybko wyczuli "ściemę" i rozrywkę wyjątkowo niskich lotów. Nawet gospodarz programu miał chyba poczucie, że uczestniczy w żenującym show... 

Moi drodzy - dzięki, że byliście. Nawet jeśli do pierwszej reklamy. Ja do ostatniej literki końcowych napisów zawsze staram się wykonywać swoją pracę najlepiej jak tylko umiem. Ściskam! - napisał na Facebooku Filip Chajzer.

Po emisji na profilach "Hipnozy" i prowadzącego pojawiło się sporo krytycznych komentarzy. Widzowie nawet prosili Chajzera, by wycofał się z programu.

(pisownia oryginalna)

Dzisiaj pierwszy raz TVN pokazał , jak zmusić stałych widzów do zmiany kanałów na konkurencję ... to było straszne , mam nadzieję że ten format zniknie z anteny niezwłocznie. Już z nudów wolałbym obejrzeć stare odcinki Big Brothera ... , tu nie chodzi o Pana pracę tylko o format programu który jest wtopą w tym czasie antenowym, to nie była rozrywka. To bolało.

Filip why??? Jak Cię uwielbiam, to wygrałeś już chyba w kategorii Prowadzący Najgorszego Programu w Historii Telewizji Polskiej.
Czy nikt nie oglądał tego programu przed emisją? Myślę, że TVN, aby wyjść z twarzą, powinien poprzestać na emisji tego jednego nieszczęsnego odcinka.

Nie zbyt często jakiś program telewizyjny wprowadza we mnie takie zażenowanie.. poważnie czułam się głupio chyba za uczestników...Bardzo Pana lubię, i chętnie obserwuje działania..ale tego nie przelkne..to moja subiektywna opinia ale ani to mądre, ani zabawne jedyne co mi się ciśnie na usta to żenujące i upokarzajace..i nie jest to wcale efektu braku dystansu ..jedynie oczekiwanie odrobinę ambitniejszej rozrywki..

Filip kto Cię w to wrobił? Bo nie wierzę, że chciałeś to prowadzić! Jesteś zawodowcem, który potrafi pompować słupki oglądalności, ale PROSZĘ CIĘ - nie tędy! Brand budowałeś sam wiesz ile...Nie popsuj tego! Czasami w życiu trzeba powiedzieć NIE 

Na profilu Hipnozy było jeszcze gorzej...

Czy jest w ogóle ktoś kto dotrwał do końca tej żenady? Ja po 10 minutach włączyłam Polsat bo wolałam po raz 27 obejrzeć Shreka.

Dno, dno, dno, To jest absolutnie najlepszy przykład debilizmu telewizji. "Korono królów", przepraszam Cię...

Beznadziejny program. Podstawieni aktorzy z totalną głupotą wczuwający się w swoje żenujące role do odegrania. Nie dało się tego oglądać. Masakra roku!!!

Fakt! zabrali nas do świata kiczu. Pokazali zajebiście czym hipnoza nie jest. Poza kamerą było na bank ciekawiej niż to co zobaczyliśmy. Osobiście zajmuję się zawodowo Hipnoterapia i niestety ten program poległ.

Jako widz TVN, żądam przeprosin od stacji za zmarnowanie mojego czasu w sobotni wieczór i potraktowanie mnie jak odmóżdżonego idiotę, któremu można wcisnąć taki chłam. Co to q...rwa było?!?!

A wam jak się podobał pierwszy odcinek "Hipnozy". Też jesteście zdania, że format powinien zniknąć po pierwszym sezonie?