Libby Huffer od piątego roku życia musiała zmagać się z przerażającą, genetyczną chorobą zwaną nerwiakowłókniakowatością. Powodowała ona, że na ciele kobiety pojawiło się kilka tysięcy, błyskawicznie rozwijających się guzków. Dla Libby oznaczało to nie tylko ból, ale i brak akceptacji. Ludzie wytykali ją palcami, a dzieci w szkole odmawiały jej wspólnej zabawy. Wreszcie całkowicie zamknęła się w sobie.

Kobieta walczyła z chorobą przez 40 lat. Kolejne zabiegi nie przynosiły długotrwałych efektów. Wreszcie postanowiła podjąć ostatnią, desperacką próbę odmienienia swojego życia. W mediach pokazała zdjęcia, na których widać było, co choroba robi z jej ciałem. Poprosiła też o pomoc. Po jakimś czasie udało się zebrać pieniądze na kosztujący ponad 80 tys. złotych zabieg, podczas którego wszystkie guzki na jej ciele likwidowane były z użyciem prądu. Po 5-godzinnej sesji wyglądała jak ofiara ciężkich poparzeń.

Kobiecie nie pozostawało nic innego, jak tylko czekać na zagojenie się ran. Szybko okazało się, że dzięki zabiegowi udało jej się pozbyć guzków, które dręczyły ją przez ostatnie cztery dekady.

– Operacja zmieniła moje życie o 180 stopni. Niczym nie zarażam, jestem człowiekiem takim, jak każdy z Was. Chcę żyć wśród ludzi i teraz to w końcu jest możliwe – mówi teraz ze wzruszeniem.

W naszej galerii możecie zobaczyć, jak zmieniła się Libby. Trzeba przyznać, że efekty są niesamowite!