Jak twierdzą kobiety - na same wizyty w solarium straciły ponad 12 tysięcy dolarów, co w przeliczeniu na PLN daje nam około 43 000 zł. Mimo, iż jest to ogromna suma, jak twierdzą Georgina Clarke i jej córka Kayla Clarke - nie robi to dla nich wrażenia. Ilość zabiegów jest na prawdę spora, mówią, że mogłyby wymieniać na prawdę dużo. Poprosiliśmy więc o zdradzenie nam jakie przebyły zabiegi: wypełnianie policzków, powiększanie ust, implanty pośladków jak i piersi, przedłużanie włosów. Jest to tylko kilka rzeczy z długiej listy dziewczyn.

„Pewnego dnia, moja córka oznajmiła mi, że ma zamiar zrobić sobie operacje plastyczną i powiększyć sobie biust - by upodobnić się do naszej ulubionej modelki, byłam z niej dumna. Córka sama chciałabyć, jak ta modelka, a ja miałam nadzieje, że nią będzie.” – mówi Clarke.

Kayla Clarke chcąc wyglądać jak jej ulubiona modelka, musiała mieć pieniądze. Postanowiła więc być damą do towarzystwa, 68-letniego mężczyzny. Nastolatka nie narzekała na tą pracę, jak sama zdradziła - wcześniej pracowała jako striptizerka w jednym z nocnych klubów. Mężczyzna płacił jej na prawdę dobre pieniądze, bo 2000 dolarów tygodniowo.

Natomiast matka nastolatki nie była tym zrozpaczona, że córka zarabia pieniądze w ten sposób. Wręcz przeciwnie, była bardzo zadowolona, że jej córka jest striptizerką w nocnym klubie i ma sponsora. Jak sama dodała, dzięki córce spełnia marzenia.

„Córka jest mi naprawdę wierna, płaci mi za operacje - przez które razem z nią spełniamy swoje marzenia. Posiadać taką córke to skarb, umie na siebie zarobić - to jest wspaniała córka, życze każdemu rodzicowi takiego wzorowego dziecka!” – mówi matka.

„Razem z mamą, wraz z kolejnymi dniami jesteśmy coraz bardziej podobne do Katie Price. Już na dzień dzisiejszy wyglądamy dobrze, a to jeszcze nie koniec. Kocham moją mame, dzięki której mogę realizować swoje marzenia, razem z nią!” – stwierdza córka.