Jak informuje Gazeta Krakowska, że 29-latek to uczestnik programu Chłopaki do wzięcia.

79-latka odniosła liczne obrażenia. Mężczyzna bił swoją babcię, nawet uderzał jej głową o ścianę (!). Babcia zaproponowała mu pieniądze na usługi erotyczne, ten jednak odmówił, wciąż naciskając na zbliżenie.

Biegli nie stwierdzili u mężczyzny żadnych zaburzeń seksualnych. Stwierdzili jednak, że po alkoholu nie kontroluje swoich zachowań.

Sąd zwrócił też uwagę na fakt, że 79-latka wiele lat opiekowała się wnukiem. Po całym zajściu kobieta przeżyła traumę i lęk przed swoim ukochanym wychowankiem. Ostatecznie jednak wybaczyła Łukaszowi, co uznano za okoliczność łagodzącą. Ostatecznie Łukasz L. został skazany na 3 lata pozbawienia wolności. Zwyrodniały wnuk musi też jej zapłacić 5 tys. zadośćuczynienia za krzywdę. Sąd Okręgowy w Tarnowie zakazał mu też na 10 lat zbliżania się do babci na odległość 30 metrów. Wyrok jest prawomocny.

Łukasz L. w programie przekonywał, że zależy mu na prawdziwej miłości... Stronił od pocałunków i zbliżenia. Z seksem chciał czekać do ślubu, bo "tak nakazuje religia".