Odkąd w listopadzie minionego roku Anella udzieliła wywiadu w programie śniadaniowym, wciąż jest o niej głośno. Bez wątpienia "polska Barbie" wykorzystuje falę popularności. Na Instagramie systematycznie publikuje zdjęcia. Można na nich zauważyć, jak wygląda jej mieszkanie. A niewątpliwie robi wrażenie.

Anella i jej salon

Na jej fotkach widzimy często pomieszczenie w czarno-białych barwach. Jak można dowiedzieć się na innych serwisach, jest to salon. Trzeba przyznać, że zaprojektowano go naprawdę stylowo.

Łazienka "żywej Barbie"

Wśród zdjęć, które umieszcza Anella można dostrzec również łazienkę. Niech podniesie rękę ktoś, kto nie zrobił sobie nigdy selfie w tym miejscu...

Tam, gdzie Anella oddaje się w objęcia Morfeusza

Jedno z najbardziej intymnych miejsc, czyli… sypialnia. Jest również urządzona ze smakiem. Choć Anella uwielbia kolor różowy, pomieszczenia w mieszkaniu mają bardzo delikatne kolory.

Ceglasty motyw

Zauwazyliście, że często też na fotkach pojawia się ceglasty motyw? To jedno z najmodniejszych rozwiązań, które aktualnie stosuje się na korytarzu. Z takiego też pomysłu postanowiła skorzystać Anella.

Stylowo, luksusowo i ze smakiem

Jak podoba wam się królestwo Anelli?