To jest dopiero początek naszej przygody medialnej, tych odsłon będzie dużo więcej, bo zaczynamy nowy projekt muzyczny. Nie będą to już kolędy, piszą się dla nas piosenki, nagramy swoją płytę - zapowiedziały.

Na sugestie prowadzących, że ludzie oglądali ich nagrania głównie po to, żeby się z nich pośmiać, miały gotową odpowiedź!

My się bardzo cieszymy, że dałyśmy w okresie świątecznym tylu ludziom tyle radości - stwierdziła Monika Esmeralda Godlewska.

Dziewczyny zapewniały, że mają dystans do siebie i nie przejmują się hejtami. Jednak z jednym nie chciały się zgodzić! Gdy w studio pokazano im parodię ich śpiewu wykonaną przez profesjonalnych aktorów - Pawła Górala i Kamila Krupicza, zareagowały ostro!

Ej, ale my tak nie robimy! Nie, nie, nie, ta nie! Widziałam wiele śmieszniejszych! - stwierdziła Esmeralda.

Małgosia Godlewska zdradziła zaś, że to ona wpadła na pomysł nagrania piosenki, a śpiewanie od zawsze było jej marzeniem.

Przygodę z muzyką zaczęłam w dzieciństwie, skończyłam szkołę muzyczną 1 stopnia. To było moje ukryte marzenie. Dostałam się do szkoły muzycznej w Gdańsku, ale pochodzimy z wielodzietnej rodziny, mamy 8 rodzeństwa i rodzice nie mieli pieniążków, żebym wyjechała do Gdańska i musiałam iść do normalnego liceum, potem zostałam pielęgniarką, ale ta muzyka ciągle była w mojej głowie - zdradziła.

Goszcząca w studio ekspertka medialna pogratulowała siostrom wykreowania świetnego kontentu, o którym niejedna firma mogłaby tylko pomarzyć i wcale nie wykluczyła tego, że mogą zrobić karierę. Zobaczcie ich reakcję na parodię! Naprawdę tak nie robią?