Siostry Godlewskie zaangażowały się w coroczną akcje zbierania pieniędzy. Kobiety wesprą Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, pojawią się w miejscowości Duczki w województwie Mazowieckim.

Godlewskei mimo fali hejtu, która zalała je po tym jak zaśpiewały kolędy, wykorzystują swoją popularność do szczytnych celów. Kilka dni temu na facebookowym profilu Małgorzaty Godlewskej pojawił się post dotyczący Szymka - czternastolatka, który uległ poważnemu wypadkowi - na jego rehabilitacje zbierane są pieniądze.

Dziewczyny przekazały na aukcję WOŚP coś bardzo wyjątkowego! Mianowicie, na "allegro Charytatywni" można wylicytować kolację z siostrami w Warszawie bądź okolicy. Suma na tą chwilę wynosi ponad pół tysiąca złotych.

Małgorzata i Monika Godlewskie zapraszają na 26. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do miejscowości Duczki. - Zapraszamy Was serdecznie na 26. Finał. Tak juz 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. - wtrąciła Monika. Do miejscowości Duczki. (...) Będziemy kroić wielki tort. (...) Pamiętajcie, że zawsze warto jest pomagać, a jednak Wielka Orkiestra Światecznej Pomocy pomogła już wielu, wielu ludziom.