Robert Lewandowski wcześniej jeździł samochodami Audi RS7, R8, a niedawno odebrał mocarne kombi RS6. Jednak święta Bożego Narodzenia spędził za kierownicą SUV-a. A konkretnie audi sq7, najpotężniejszego auta tego typu w ofercie producenta z Ingolstadt. Napędza je 4-litrowy diesel o mocy 435 KM i aż 900 Nm momentu obrotowego.

Święta, Święta i po świętach... a tu Nowy 2018 Rok się zbliża... Prezenty rozdane... W imieniu Firmy Rowiński -...

Opublikowany przez Rowiński - Wajdemajer, ASO Audi na 29 grudnia 2017

To wystarczy, by rozpędzić ważące ponad 2,3 tony auto do 100 km/h w zaledwie 4,8 sekundy. W zależności od wersji, SQ7 może pomieści 5 lub 7 osób. Ta kombinacja mocy, przestrzeni i oszczędności diesla sprawia, że ten model może idealnie sprawdzić się jako środek transportu dla całej rodziny.

Najbliższymi konkurentami SUV-a są Mercedes-Benz GLS czy Range Rover, a już niedługo do walki w tym segmencie dołączy też BMW X7. Najmocniejsza odmiana SQ7 może spokojnie powalczyć nawet z graczami z wyższej półki, jak Maserati Levante, czy siostrzany Bentley Bentayga. Ceny Audi Q7 rozpoczynają się od 281 200 zł, zaś wersja, którą jeździł Lewandowski to wydatek przynajmniej 437 600 zł.