Zaproszeni do studia Dzień Dobry TVN Małorzata Rozenek i Radosław Majdan opowiedzieli o swoim nowym programie Iron Majdan, którego premiera została zapowiedziana na 5 marca 2018 roku. Będzie to program podróżniczy, w którym para będzie musiała sprawdzić się w ekstremalnych sytuacjach. Nawiązując do idei show Dorota Wellman i Marcin Prokop zapytali Majdanów o to, gdzie w ich przypadku leży granica prywatności, za którą media nie mają wstępu. Małgorzata Rozenek-Majdan wyjaśniła, że ich prywatna strefa to ich "prawdziwy dom". - Tam, gdzie są nasze dzieci, gdzie my żyjemy - wyjaśniła. W tym momencie Dorota Wellman pozoliła sobie na bardzo trafną uwagę

- Ale przecież pokazujecie zdjęcia na Instagramie z waszego prywatnego domu... Leżysz w łóżku i śpisz, goły - wtrąciła prowadząca.

Ta dygresja trochę zbiła z tropu Małgorzatę Rozenek, która zaczęła tłumaczyć, że na Instagramie pochwaliła się niedawno choinką, bo to sprawiało jej radość.

- Chwalę się tym, bo ja uwielbiam swoje dekoracje. Ale to mój wybór, że chcę pokazać tę ścianę czy inną - wyjaśniła gwiazda. A Radosław Majdan dodał: - My wiemy, co jest dla nasz ważne. Nasza intymność rodzinna jest zachowana.

Prowadzący Dzień Dobry TVN nie odpuszczali i zaczęli dopytywać o półnagie zdjecia Majdana śpiącego w łóżku. Były bramkarz rzucił, że wtedy "tylko udaje, że śpi". Małgorzata natychmiast zaczęła prostować ten komentarz, wyjaśniając, że uwiecznianie momentów łóżkowych i widoków śpiącego ukochanego to jej sposób na "uczczenie, że się budzimy". Te zdjęcie zostały wykonane podczas show Iron Majdan, podczas którego często cieszyli się, że "w ogóle się obudzili".

- Z drugiej strony też mamy świadomość, że pracujemy w mediach i nie bądźmy hiopkrytami, że będziemy się nagle tak w stu procentach zamykać - podsumował dyskusję były piłkarz.