Nadchodzący rok może przynieść przełomowe zmiany? Chiny mają wyprzedzić Stany Zjednoczone i stać się najpotężniejszym państwem na świecie. Co ciekawe, taki scenariusz wydaje się być całkiem prawdopodobny. Państwo Środka notuje w ostatnim czasie stały wzrost gospodarczy.

Ponadto zdaniem mistyczki, w nadchodzącym roku na planecie Wenus zostanie odkryta „nowa forma energii” - informuje "Daily Mail".

Druga przepowiednia może się jednak nie spełnić. Trudno uwierzyć, że w 2018 r. naukowcy dokonają przełomowego odkrycia na tej planecie, ponieważ w najbliższej przyszłości nie planuje się żadnej misji, mającej na celu badanie Wenus.

Baba Wanga zmarła w 1996 roku. Kobieta pochodząca z Bułgarii była mistyczką i znachorką. Niewidoma wieszczka w wieku 85 lat twierdziła, że ma nadprzyrodzone zdolności, które pozwalają jej „czytać” przyszłość.

Nie raz przepowiadała koniec świata. Choć nie wszystkie jej rewelacje się potwierdziły, to jednak były zdarzenia, o których mówiła już na lata przed ich faktycznym zaistnieniem. Wiele osób wierzy, że Baba Wanga przewidziała m.in. ataki terrorystów na World Trade Center i kilka trzęsień ziemi.