Takiego przebiegu zdarzeń dwaj agresywni Rosjanie z całą pewnością się nie spodziewali. Mężczyźni jechali mało uczęszczaną drogą, gdy w pewnym momencie pojawiła się przed nimi koparka. Chociaż kierowca osobówki miał wystarczająco dużo miejsca, by ją wyminąć, wolał rozwiązać sytuację w bardziej radykalny sposób. Wraz z towarzyszącym mu kolegą wysiadł z auta i szybkim krokiem ruszył w kierunku koparki. Następnie obaj mężczyźni rzucili się z pięściami na operatora sprzętu.

Świadkiem całego zajścia był inny kierowca, który filmował wszystko za pomocą samochodowej kamerki. Mężczyzna, widząc w jakich tarapatach znalazł się operator koparki, zaczął krzyczeć do agresorów, by zostawili swoją ofiarę. Wówczas rozjuszeni bandyci ruszyli w jego kierunku. To wystarczyło, by operator koparki odpłacił swoim oprawcom pięknym za nadobne. 

Przy pomocy łyżki od maszyny dosłownie w ciągu kilku sekund przekształcił auto chuliganów w miazgę. Mężczyźni mogli jedynie bezradnie przyglądać się, jak ich zielony pojazd zmienia się w kupę złomu. 

Nagranie zostało opublikowane na kanale You Tube. W ciągu kilkunastu dni doczekało się ponad 3,5 tys. odsłon.