Córka Paula Walkera zdecydowanie odziedziczyła po ojcu najlepsze geny. 18-letnia dziś Meadow Walker wyrosła na śliczną dziewczynę!

O Meadow Walker zrobiło się głośno po śmierci jej ojca, Paula Walkera. Córka aktora rozpoczęła sądową batalię z firmą Porsche. Meadow Walker oskarża producenta, że wiedział o tym, jak bardzo niebezpieczne są produkowane przez niego  sportowe samochody, a mimo to nie informował klientów o zagrożeniu. W jednym z takich właśnie aut podczas testowej jazdy zginął Paul Walker i jego kolega, który siedział za kierownicą Porsche.

W chwili śmierci Paula Walkera Meadow miała zaledwie 15 lat. Tak naprawdę nie zdążyła zbyt dobrze poznać swojego ojca - Meadow od urodzenia mieszkała na Hawajach z matką, Rebeccą McBrain, która nie związała się na stałe z Paulem Walkerem. Z ojcem zamieszkała dopiero w 2011 roku, na 2 lata przed jego tragiczną śmiercią.

Od wypadku aktora minęło już sporo czasu i Meadow Walker zdążyła wyrosnąć na piękną, dorosłą kobietę. 4 listopada 2017 roku córka Paula Walkera skończy 19 lat.

Jak teraz wygląda Meadow Walker? Zobaczcie: