To było jak wyrok - neuroblastoma. Lity nowotwór pod postacią guza lub masy, który jest częścią układu nerwowego. Chorych leczy się agresywną chemioterapią. W skrajnych przypadkach lekarze podejmują się operacji, przeszczepu szpiku kostnego lub terapii przeciwciałami.

Opublikowany przez Eileidhs Journey na 19 czerwca 2017

Chorująca na neuroblastomę Eiledh nie straciła nadziei

Po trzech wyczerpujących latach leczenia, nadal jest uśmiechniętą i szczęśliwą 5-latką. Gdy lekarze powiedzieli rodzicom, jakie są rokowania, ci wiedzieli, że walka o życie i zdrowie Eiledh będzie wyjątkowo trudna. Dlatego postanowili spełnić największe marzenie swojej córki.

Rodzice nie ukrywali zaskoczenia, gdy dziewczynka powiedziała im, że chciałaby wyjść za mąż za swojego przyjaciela Harrisona. Jednak postanowili, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby spełnić marzenie córki. Chłopiec towarzyszył 5-latce przez cały czas trwania choroby, a pomysł ślubu bardzo mu się spodobał.

Opublikowany przez Eileidhs Journey na 19 czerwca 2017

Dziewczynkę do ołtarza poprowadził brat. Na uroczystości dzieci przysięgały sobie dozgonną przyjaźń i podarowały sobie nawzajem naszyjniki z napisem "przyjaciele na wieki". Uroczystość była niesamowita. Goście przebrani byli za postacie z bajek, a wszystko odbywało się przy dźwiękach "When You Wish Upon a Star" z bajki Pinokio.

Opublikowany przez Eileidhs Journey na 19 czerwca 2017