M jak miłość" to jedna z najpopularniejszych telenowel w Polsce. Fani serialu przez wiele lat śledzili losy bohaterów i emocjonowali się zwrotami akcji w serialu. Problem w tym, że producenci zapomnieli, by wraz ze zmianami w fabule, uaktualnić też czołówkę. Każdy odcinek rozpoczyna się od krótkiego "przedstawienia" bohaterów, które ma niewiele wspólnego z obecnym przebiegiem wydarzeń. Jakie wątki przeszły już do historii?

Lucjan i Barbara

W 1 odcinku serialu poznaliśmy Barbarę i Lucjana, gdy świętowali 40 rocznicę ślubu. Przez 17 lat byli przykładem zgodnego małżeństwa. Niestety Lucjan zmarł, a Barbara została sama. W czołówce serialu mąż wciąż towarzyszy Barbarze.


Marek, Ewa i Anna

W czołówce serialu Anna wciąż jest zazdrosna o Marka, który wziął już ślub z Ewą. Tymczasem Gruszyńska przecież zakochała się w Adamie, a teraz wyjechała z Warszawy i rozkręca własny biznes we Francji. Możliwe nawet, że już nie zobaczymy jej na ekranie.

Tomek i Joasia


Kilka lat temu w "M jak miłość" Tomek i Agnieszka byli sobie bardzo bliscy, ale w życiu policjanta pojawiła się Joasia. To z nią Tomek wziął ślub - choć z Olszewską miał dziecko. Ten wątek również jest nieaktualny, a wszystko przez nieoczekiwaną śmierć Chodakowskiego, którą jeszcze niedawno śledziliśmy na ekranie. W czołówce serialu Tomek w dalszym ciągu obejmuje Agnieszkę, a to bardzo stara historia.

Rogowscy

Choć fani "M jak miłość" kochali Rogowskich, to teraz każde z nich układa sobie życie na nowo. Po burzliwym rozstaniu, najwyraźniej pogodzili się z faktem, że jedyne co ich łączy to mała Basia. Czołówka serialu wskazuje na co innego.

Madzia i Andrzej


Małżeństwo Budzyńskich to przecież historia. Marta i Andrzej już dawno przestali się dogadywać, a w ich związku nie brakowało kryzysów. Teraz można śmiało powiedzieć, że nie mają już nic wspólnego, a prawnik już jakiś czas temu stracił głowę dla Madzi. Nie dowiemy się tego z czołówki serialu...

Myślicie, że producenci zdecydują się nakręcić nową "zajawkę" życia bohaterów?