Początkowo użytkownik alberto 81 podał, że jest to tasiemiec. Zakupił on udka z kurczaka z datą ważności do 3 grudnia "Kraina Mięs".

"Zakupiłem w Biedronce udka z kurczaka pakowane próżniowo, data przydatnosci 03-12-2017, producent Kraina Mies czyli MORLINY . 

W miesie znajdował sie tasiemiec ok 8-10 cm" - napisał alberto81 na swoim koncie w serwisie wykop.pl

 Później jednak, pisząc, że po konsultacji, sprostował informację. Domniemywał, iż Robal, który znajdował się w zakupionej przez niego porcji mięsa to według jego wiedzy, glistą ptasią.

Stanowisko sklepu Biedronka ws. feralnego zakupu: 

 

 "Zgłoszenie reklamacyjne od klientki w tej sprawie otrzymaliśmy 27 listopada br. i natychmiast wdrożyliśmy wraz z producentem procedurę jego weryfikacji. Na podstawie ustaleń z dostawcą możemy stwierdzić, że na zdjęciu uwidoczniona jest część jelita kurczaka. Naturalnie powinna ona była zostać usunięta w toku produkcji ćwiartki. Producent zobowiązał się do wnikliwszej kontroli przygotowywanych porcji mięsa oraz dodatkowo przeszkolił ponownie pracowników odnośnie prawidłowej kontroli mięsa. Klientka otrzymała zwrot gotówki za zakupiony towar, a dostawca pozostaje z nią w kontakcie."