Po tylu latach folia aluminiowa była uznawana za bezpieczną, teraz jednak naukowcy zmienili zdanie. Alarmują, iż folia ta może powodować liczne skutki uboczne w tym nawet chorobę Alzheimera! Sytuacja jest dla mnie o tyle dziwna, że nie trzeba być żadnych naukowce, aby wiedzieć o takich rzeczach. Możemy wziąć pierwszą lepszą książkę do chemii, a w niej znajdziemy informację o tym, że aluminium jest bardzo szkodliwy oraz toksyczny dla człowieka. Czemu okłamywało się nas przez tyle lat, wciskając nam kłamstwa jakoby folie aluminiowe nie mały żadnego wpływy na organizm człowieka? Teraz naukowcy przebudzili się i doszli do wniosku, że jednak się mylili. Przecież to jest wiedza na poziomie gimnazjum, to już w takiej książce można znaleźć informację o tym, iż aluminium jest szkodliwe dla człowieka. 

O czym teraz poinformowali naukowcy?

Naukowcy ze Światowej Organizacji Zdrowia ostrzegają, że stosowanie foli podczas grillowania może przynieść poważne problemy ze zdrowiem. Dlatego, też jeśli zawijasz rybę w folię aluminiową, a następnie ją grillujesz, to postępujesz bardzo źle. Takie postępowanie może bardzo niekorzystnie odbić się na Twoim zdrowiu! Światowa Organizacja Zdrowia poinformowała wszystkich o dużym niebezpieczeństwie, jakie wynika z podgrzewanej foli aluminiowej, a następnie zjedzenie z niej pokarmu. Takie postępowanie prowadzi do magazynowania się w naszych kościach oraz w mózgu dużych ilości aluminium. 

Naukowcy z tej organizacji wykazali silny związek pomiędzy używaniem folii aluminiowej do pieczenia a chorobami na Alzheimera oraz na osteoporozę. Nie są to jedyne skutki uboczne, ponieważ mogą wystąpić również nieodwracalne zaburzenia poznawcze, a nawet problemy z pamięcią!

Teoria uznawana przez wiele lat za teorię spiskową, dziś okazała się faktem!