Jakiś czas temu a będzie to już parę lat jak w "M jak miłość" Małgosia wyjechała do USA. Od tamtej pory kontakt rodziny Mostowiaków z Małgosią urwał się . Przed śmiercią Tomka (Andrzej Młynarczyk) kontaktowała się jednak z bliskimi - a przynajmniej próbowała. Na miejscu w ośrodku odwiedziła ją Marta, która nie miała dla bliskich dobrych wieści. Gosia nie czuje się dobrze, a cały jej pokój jest wylepiony zdjęciami Grabiny i najbliższych.

Śmierć Tomka nie przyciągnęła Chodakowskiej do Polski, choć Marysia miała wrażenie, że widziała siostrę na cmenatarzu. Gosia nie zjawiła się nawet na pogrzebie ojca. Co się z nią dzieje? Niedługo być może poznamy szczegóły. Budzyńska planuje odwiedzić Gosię.

W 1330 odcinku "M jak miłość" Marysia dostanie maila od Marty i poinformuje o wszystkim Ewę (Dominika Kluźniak) -Dostałam maila od Marty. Żałuje, że nie mogła dłużej zostać po pogrzebie, ale planuje przyjazd w sierpniu i wtedy spędzi więcej czasu z mamą. I chce odwiedzić Gosię. Rozmawiała z lekarzem, ponoć sytuacja jest kiepska.