Ten bardzo prosty sposób wyleczył już ponad 45 tysięcy osób cierpiących na raka i inne nieuleczalne schorzenia i choroby. Wybitny naturopata odkrył, że choroby nowotworowe mogą przetrwać tylko przy pomocy białek.

Brojs przygotował  42-dniowy program – antynowotworowy. Podczas całej kuracji leczniczej nowotwór głoduje, bo nie dostarczamy organizmowi żadnego stałego pożywienia, które w przekonaniu Austriaka, jest pożywką dla wielu nowotworów. Choremu przez 42-dniowy okres postu, podaje się wyłącznie soki warzywne oraz herbaty ziołowe, które w całości pokrywają zapotrzebowanie organizmu na minerały, witaminy i pierwiastki śladowe. 

Kuracja naukowca, jest zalecana nie tylko przy schorzeniach nowotworowych, ale również:

 • dla oczyszczenia krwi
 • w przypadku chorób takich jak: artretyzm, degeneracyjne zapalenie stawów
 • w celu zapobiegania nowotworom
 • w celach regeneracyjnych organizmu
 • w dietach odchudzających, bez zagrożenia dla zdrowia
 • jako regeneracja organizmu w okresie przesileń wiosennych

Jak sporządzić uzdrawiający napój Rudolfa Brojsa?

Potrzebne składniki:

 • Buraki (55%)
 • Seler (20%) 
 • Marchew (20%)
 • Ziemniaki (3%)
 • Rzodkiewki (2%)

Jak przygotować leczniczy napój:

Wszystkie wymienione warzywa wrzucić do blendera i dokładnie wymieszać. Bardzo prosto i szybko otrzymamy gotowy już napój! Następnie pij małymi porcjami tyle soku, ile potrzebuje Twój organizm, aby się szybko zregenerował. Pamiętaj, aby nie przekraczać dziennej dawki zapotrzebowania  tj.2 szklanek na dobę.

W czasie całej kuracji leczniczej regularnie mierz sobie ciśnienie krwi. W przypadku zbyt niskiego lub zbyt wysokiego ciśnienia zażywaj odpowiednie herbatki ziołowe. Wyeliminuj zupełnie spożywanie cukru! Herbaty pij niesłodzone.

Jak działa  napój?

Czerwone Buraki zawierają betainę aminokwasową, która ma działanie antynowotworowe. Kuracja buraczana osiąga dobre efekty  w leczeniu różnych rodzajów raka, najczęściej stosowana jest na białaczkę.

Regularnie spożywać soku z buraków, pomaga  w zwalczaniu chorób spowodowanych stresem oksydacyjnym, a błonnik zawarty w tym warzywie może obniżyć poziom cholesterolu we krwi nawet o 40%. Ponadto buraki regulują ciśnienie krwi oraz zapewniają odpowiednią elastyczność naczyń krwionośnych. Warto też wspomnieć, że kuracja buraczana zalecana jest w leczeniu wielu chorób spowodowanych toksynami.

Burak jest na prawdę drogocennym warzywem, a jego właściwości leczą dużo schorzeń, zaleca się go nawet kobietom w ciąży. Zawiera on sporą dawkę kwasu foliowego, który zapobiega wielu chorobom noworodków. Natomiast połączenie buraka z marchewką pomaga w leczeniu dny moczowej jak również przy bólach głowy, bólach w kościach, czy problemach ze skórą i miesiączką.

Źródło: healthyrecipeshome.com