Historia ukazana w tym artykule wydarzyła się naprawdę , mimo , że ciężko w to uwierzyć...

Na Wzgórzu Golan, stanowiącym granicę pomiędzy Syrią, Izraelem a Libanu mieszkał pewien 4-letni chłopiec wraz ze swoją rodziną. Była to rodzina , która bardzo mocno wierzyła w reinkarnacje. Ten niesamowity chłopiec miewał jak się potem okazało prorocze sny. Każdej nocy śniło mu się , że był on zraniony siekierą , a następnie pokopany. Po pewnym czasie , gdy dziecko miało ten sen , to rodzice postanowili w jakiś sposób pomóc swojemu dziecku...

Gdy mieszkańcy wioski usłyszeli proroczy sen małego chłopca , to mu uwierzyli , ponieważ podobnie jak jego rodzina i on wierzyli w reinkarnacje. Chłopiec ze wszystkimi szczegółami opowiadał o swojej śmierci (został zabity siekierą) , ale także o mężczyźnie i miejscu , w którym to się wydarzyło. Chłopiec dokładnie opisał mężczyzne , który wyrządził mu tą krzywdę , oraz podał miejsce jego zamieszkania. Natomiast po tym zaczął wszystkim opowiadać , gdzie ta zbrodnia się wydarzyła. Zaciekawieni rodzice i najbliżsi sąsiedzi pragnęli sprawdzić czy chłopiec na pewno miał prorocze sny , więc postanowili , że razem wybiorą się nad pole z domkiem , na którym cała ta historia się wydarzyła.

Po długiej podróży (domek znajdował się około godzinę drogi od ich wioski) zauważyli mieszkanie , które wręcz w 100% zgadzało się z opisem małego chłopczyka. Dlatego postanowili , że podejdą bliżej i obadają dokładnie cały teren. Gdy zbliżyli się do domku , przed wejściem zobaczyli siekierę , na której była krew , prawdopodobnie tego chłopczyka. Wtedy wszyscy mieszkańce wioski wraz z rodzicami na czele uwierzyli w pełni całej historii przepowiadanej od dawna , przez tego niezwykłego chłopca.

Choć cała ta historia wydaje się bardzo nieprawdopodobna , to warto wspomnieć , że następnie chłopiec wskazał stos kamieni , które znajdowały się kilkadziesiąt metrów od wyżej wspomnianego mieszkania. Chłopiec polecił dorosłym mężczyzną by odrzucili te wszystkie kamienie na bok , mimo , że było ich bardzo dużo. Po około 30 minutach wszyscy byli zdziwienie co zobaczyli , ponieważ widzieli oni szczątki człowieka. Po dokładnych oględzinach było można łatwo stwierdzić , że były to na pewno kości tego bohaterskiego chłopczyka , ponieważ długości kości tego nieboszczyka w pełni zgadzały się z wzrostem chłopaka. Wszyscy bardzo głęboko przeżyli tą historię. Natomiast mężczyzna wskazany przez "zamordowanego" chłopca został natychmiast wezwany na policję i aresztowany na najbliższe kilkanaście lat za te przestępstwo.

Źródło i Fotografie:youtube