Kiedy fani sportowych wyczynów Adama Małysza zobaczyli po raz pierwszy jego córeczkę, Karolinę, od razu zapałali do niej sympatią. Blondwłosa dziewczynka z uroczymi loczkami na początku wstydziła się kamer. Szybko jednak oswoiła się ze sławą taty i towarzyszącymi mu na każdym kroku fotoreporterami. W latach 90., gdy skoczek święcił największe triumfy, Karolina pojawiała się na niemal każdych zawodach. To dzięki temu możemy śledzić jej metamorfozę - z berbecia w młodą, piękną kobietę. Szczególnego czaru dodaje jej fakt, że jest szczęśliwie zakochana!

Nie mogło jej zabraknąć na żadnych zawodach

Zawsze poważnie podchodziła do tego, co dzieje się naokoło jej sławnego taty. Co wyraźnie widać na zdjęciach. Z wiekiem nie zmieniło się tylko jedno - upodobanie Karoliny do różowych ubrań.

Z wiekiem włosy Karoliny ściemniały, a dziewczynka zaczęła szybko rosnąć. Wdała się w tatę, dzięki czemu jest szczupłej budowy i ma drobne kości.

A dzisiaj wygląda tak...

Dzisiaj z nieśmiałego podlotka nie został już ślad. Karolina to smukła, śliczna 20-latka, która już nie ubiera się na różowo.

Na zdjęciu widać Kamila - pierwszą poważną miłość córki Małysza. Para występuje razem na większości zdjęć na koncie Karoliny na Instagramie.

I nadal wspiera swojego tatę

Karolina nadal ma bliski kontakt ze swoim tatą. Kiedy publikuje zdjęcia na Instagramie ze swoim chłopakiem, Kamilem, Adam Małysz wie o tym jako pierwszy. Sportowiec wspiera związek córki.

Śliczna!

Karolina lubi bawić się modą oraz swoim wizerunkiem. Jak widać, nadaje się na fotomodelkę!

Love is in the air...

Trzymamy kciuki za pierwszy poważny związek ślicznej studentki. Adam Małysz może być dumny ze swojej córki.