Pół roku po procesie okazało się , było to zwykłe kłamstewko. Zachary oraz Cheyanne zmienili krótkie życie małego Sterlinga w piekło. W tym momencie są skazania na więzienie za zabójstwo małego bezbronnego dziecka , którego już brakuje na tym świecie...

Po południu 30 sierpnia "pracownik"  pogotowia odebrał telefon. To Zachary Koehn rozlatanym głosem przyzwał pomoc do swojego mieszkania. Gdy ratownicy pogotowia przybyli na miejsce do zobaczyli okropny widok. Malutki, jedynie 4-miesięczny chłopak, leżał martwy w noworodkowymwahadłu. Był zaniedbany oraz wychudzony. Tymczasem ojciec i matka Sterlinga zachowywali się dokładnie identycznie, jakich udawali wszystkie ostatnie lata – grali zatroskanych, kochających rodziców. 

Na pierwszy rzut oka można było doświadczyć , przejęci. Cheyanne niestrudzenieuznała, ostatni raz karmiła malca o 9 rano. Następnie kobieta uważała , że przez 2 i pół godziny dziecko miało spać. Kiedy o 11.30 wespół z ukochanym chciała prześledzić co słychać u synka, zauważyli, maluch nie oddycha.

Jednak badania śledczych pokazały, było to okropnekłamstewko. Prawdę obnażyły zwłoki małego Sterlinga. To ona niedwuznacznie wykazała, chłopak był niedożywiony, natomiastskądinądwskutek długi czas nie zmieniano mu pieluszki oraz go nie myto. Co jeszcze, w wahadłu, w której znaleźli go ratownicy, leżał pozostawiony sam sobie przynajmniej przez około siedem dni.

Oskarżyciel postawił tej młodej parze zarzuty morderstwa bezbronnego dziecka - ich syna. Argumentuje to skrajną obojętnością wobec ludzkiego życia oraz nieudzieleniem maleństwu koniecznej opieki. Dlatego należy na tych ludzi patrzeć jako osoby , które dokonały zbrodni na niczego winnej małej osóbce. 

Zachary oraz Cheyanne wskuteknon stop dzielili się w środkach masowych przekazu społecznościowych zdjęciami ze swoim dzieckiem oraz udawali szczęśliwą, pieczołowitą rodzinę. Cheyanne w zakładce na swoim Facebooku zaznaczyła opcję „pełnoetatowa mama”. W pewien ze swoich wpisów nazwała się także: „mamusią”… Jak ludzie potrafią tworzyć błędne pozory ...

Źródło: fakt24.pl