Jeśli masz bardzo zniszczone ręce i się ich wstydzisz to skorzystaj z naszego przepisu , aby Twoi znajomi zaniemówili z wrażenia i zaczęli się pytać co zrobiłaś z własnymi dłoniami.  Składniki , które są potrzebne do wykonania tego produktu na pewno znajdują się w Twojej kuchni , dzięki czemu nie będziesz musiała wydać dodatkowo ani grosza! Ten krem rozjaśni skórę, usunie niechciane włoski oraz odmłodzi zniszczoną skórę Twoich dłoni.

Składniki , które potrzebujemy od przyrządzenia tego niezwykłego produktu:

  • 1 łyżka miodu,
  • 1 łyżka jogurtu,
  • 1 łyżeczka soku z cytryny.

Na początku musimy znaleźć małe naczyńko , w którym ten "krem" przygotujemy. Następnym krokiem jest wsypanie/wlanie wszystkich wyżej wymienionych składników i mieszanie całej mieszaniny , aż do uzyskania gładkiego kremu.

Potem należy nałożyć wcześniej przygotowany krem na nasze zniszczone dłonie. Osobiście polecamy użyć do tego jakiegoś czystego pędzelka.

Po nałożeniu mieszaniny czekamy 15 minut , aż cały krem się wchłonie w nasze dłonie.

Po tych 15 minutach na naszej skórze powinna powstać cieniutka warstwa kremu , która należy zdjąć. Jeśli jakiś element się przykleił i nie możemy go zdjąć to możemy użyć letniej wody w celu ułatwienia sobie tej czynności.

Najlepiej jest wykonywać zabieg wieczorem, gdyż po nałożeniu maski skóra może być zaczerwieniona. Ważne również jest , abyśmy stosowali ten krem przez około dwa - trzy tygodnie , ponieważ efekty nie będą widoczne po jednym dniu po użyciu!

Źródło: lavishtrend.com