Mężczyźni po krótkich oględzinach stwierdzili , że jest to zwierze - owieczka , które widocznie się topi i potrzebuję natychmiastowej pomocy. Chłopacy kochali bardzo zwierzęta , więc bez wahania szybko pobiegli by pomóc poszkodowanej owieczce.

Mimo , że tego dnia pogoda była fatalna i na oceanie były bardzo wysokie fale to bez wahania zaczęli pomagać potrzebującemu zwierzęciu.

Po szybkiej decyzji jednego z nich , który wskoczył do mroźnej wody to udało im się uratować przestraszoną owieczkę. Mimo , że każdy z nich był mokry , to wszyscy byli szczęśliwi , że uratowali życie zwierzęciu.

Poniżej zamieszczamy Wam zdjęcie prezentujące ocaloną owieczkę oraz mężczyznę , który kilka dni po tej akcji stał się bohaterem na portalach społecznościowych...

Obecnie do Erika, Torvalda i Vetla napływają gratulacje z całego świata za ich bohaterski czyn uratowania owieczki w potrzebie, a miłośnicy zwierząt wysyłają im nawet prezenty! Jeżeli uważasz, że historię trzech dzielnych Norwegów powinno poznać jak najwięcej osób, koniecznie udostępnij ten artykuł.