Ciężko wręcz uwierzyć, jak wielu zabiegom poddały się kobiety: wstrzyknięcie botoksu, implanty piersi, wypełnianie policzków, korekta ust czy przedłużenie włosów. A to nie wszystko. Kobiety twierdzą, że na samo solarium wydały ponad 40 tys. zł. Choć dla nas to wydają się ogromne pieniądze, kobiety nic sobie z tego nie robią.

„Gdy pewnego córka stwierdziła, że chce zrobić sobie operację plastyczną powiększenia biustu, aby upodobnić się do naszej ulubionej modelki, byłam naprawdę dumna. Kayla chciała wyglądać, jak ona, a ja miałam nadzieję, że nią będzie.” – mówi Clarke.

Kayla Morris mając 17 lat pracowała jako striptizerka. Była także panią do towarzystwa 68-latka, na czym zarabiała 2000 dolarów tygodniowo. Cały ten budżet szedł na operacje plastyczne.

Matka dziewczyny nie miała żadnych obiekcji co do pracy córki. Przeciwnie, jest z niej bardzo dumna.

„Mam niesamowite szczęście, że mam tak wspaniałą córkę, która płaci za moje operacje. Nie przeszkadza mi to, że ma sponsora i jest striptizerką. Dzięki temu możemy spełniać marzenia. Wszystkim życzę tak wspaniałego dziecka!” – mówi matka.

„Moja mama jest moją najlepszą przyjaciółką. Kocham opłacać jej kolejne zabiegi i to, że wspólnie realizujemy nasze marzenie upodobnienia się do Katie Price. Już wyglądamy super.” – stwierdza córka.

Dalsza część artykułu na następnej stronie…

Jak twierdzi Clarke, jej córka już w wieku 11 lat zaczęła interesować się implantami piersi.

„Dawałam jej kieszonkowe, by mogła robić sztuczne rzęsy i manicure. Na czternaste urodziny zafundowałam jej przedłużenie włosów. Była wniebowzięta.” – wspomina matka.

Kobiety nie zamierzają przestawać.Chcą jeszcze bardziej powiększyć biust, a także skorygować nos i wszczepić implanty pośladków.

Clarke wspomina, że wcześniej jako matka czwórki dzieci nie mogła skupić się na niczym innym, niż na ich wychowywaniu.

„Nie zależało mi na wyglądzie – nie nakładałam nawet makijażu. Swoje mysie włosy związywałam w koński ogon. Byłam bardzo nieśmiała i niepewna siebie.”

Kayla szuka w tym momencie nowego sponsora, gdyż poprzedni został rzekomo przyłapany przez swoją żonę.

Źródło: dailymail.co.uk