W mieszkaniu , którym się znajdował nie było dostępu do internetu , dlatego postanowił przejść się do sąsiada i zapytać o hasło do zablokowanej sieci WIFI. Niestety ten sąsiad uważał , że nie powinien się dzielić internetem z osobami , które za niego nie płacą , a co dopiero z osobami , których nigdy w życiu nie widział i nie wiedział to czego może być on skłonny.

Christopher zrobił wtedy coś bardzo nieludzkiego , na co mogła wpaść osoba chora/uzależniona od internetu. Złapał ukochanego czteronożnego pupila sąsiada i bez chwili zastanowienia postanowił mu złamać kark...

„Pies nie miał nic wspólnego z awanturą, nie był agresywny wobec Christophera. To kompletnie chore, że wylał on swój gniew na bezbronnym zwierzęciu.” – powiedziała Ryan Doty z Des Moines dla Koco News 5.

Mężczyzna wiedział , że to co zrobił było bardzo nieodpowiedzialne i za ten czyn może mu grozić kara , dlatego natychmiast uciekł i ukrył się w mieszkaniu przyjaciela. Jednak nie wiele mu to pomogło , ponieważ poszkodowany sąsiad , który stracił przyjaciela natychmiast zadzwonił po służby , które aresztowały tego przestępce w sobotę 19 sierpnia...

Tom Colvin, dyrektor zarządzający „Animal Rescue League” w stanie Iowa, mówi, że jest to najlepszy przykład , który mówi nam , że prawo dotyczące ochrony zwierząt powinno być zmienione , aby każde pupile mogły być dużo bezpieczniejsze niż są obecnie. Musimy doprowadzić do tego, aby okrucieństwo wobec zwierząt było całkowicie karane , a co najważniejsze niedopuszczalne. Jeśli zgadzasz się z przesłaniem tego artykułu , to proszę każdego z Was , abyście udostępnili ten tekst swoim znajomym , którzy tam samo jak my uważają, że kara za przemoc wobec zwierząt powinna zostać wzmocniona!