W "M jak miłość" Iza zaszła w ciążę z Marcinem, ale to Artur (Tomasz Ciachorowski) towarzyszył i wspierał ją przez całą ciążę. Podobnie będzie w czasie porodu! W 1329 odcinku "M jak miłość" Lewińska wróci do Warszawy, bo jej ciotka (Anna Tomaszewska) wyląduje w szpitalu. Gdy kuratorka odwiedzi krewną, nagle poczuje skurcze i zacznie rodzić! Kilka godzin później na świecie będzie już jej córeczka Maja!

Dziewczynka będzie cała i zdrowa, choć ze względu na przedwczesny poród lekarze będą chcieli mieć ją pod obserwacją. Po tym jak Artur będzie wspierać Izę przy porodzie, kobieta uzna, że to właśnie on jest idealnym kandydatem na ojca. W 1329 odcinku "M jak miłość" Iza zaproponuje byłemu narzeczonemu, żeby zostali rodziną. Artur będzie zachwycony i zaproponuje, by jak najszybciej wyjechali z Warszawy i zaczęli nowe życie we troje.

Jak myślicie, Marcin nie dowie się, że jest ojcem? W 1324 odcinku "M jak miłość" Artur okłamie rywala, że Iza poroniła i wyprowadziła się do USA. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi. Coś nam mówi, że Chodakowski będzie chciał zaopiekować się Izą i swoją córką, gdy pozna całą prawdę.